Renault ZOE
R90 Life 41 kWh KOOPACCU | Cruise Control | Camera | Navigatie | Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 9.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.950,-
LEASEPRIJS: € 163,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault ZOE |
|---|---|
| Uitvoering: | R90 Life 41 kWh KOOPACCU | Cruise Control | Camera | Navigatie | Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 7 november 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 106.296 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-473-FN |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 511 kg |
| Gewicht: | 1.455 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.966 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Infotainment
- MP3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi